Bursa Logo Destek
BRM Yazılım Akıllı İş Çözümleri

BRM Yazılım ,Bursa Logo Destek ve Danışmanlık Hizmetleri ile her zaman müşterilerinin yanında!

Sunduğumuz Tüm Yazılım Çözümlerimiz

Dünya markası iş ortaklarımız ve uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bursa Logo Destek

Logo ve Yetkili Logo İş Ortakları tarafından sağlanan bu hizmetler sayesinde kullanıcılar; bilgi altyapılarıyla ilgili yardım almak istedikleri konular, destek ihtiyaçları ve tüm soruları için hızlı ve etkili bir şekilde çözüm bulmanın rahatlığını ve güvencesini yaşıyor.

Bursa Logo Destek’e İhtiyaç duyduğunuzda güvenilir ve yetkin bir destek hizmeti almanızın kullandığınız üründen en iyi şekilde yararlanmanız için çok önemli olduğunun farkındayız.

BRM Yazılım olarak iş ortalarımızla birlikte yatırımınızdan en yüksek faydayı sağlamanız ve kullandığınız ürünle işlerinizi kesintisiz olarak yürütürken, süreçlerinizi iyileştirmeye devam etmeniz için size birçok katma değerli danışmanlık ve destek hizmeti sağlıyoruz.

Logo Destek ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz.

Logo Yazılım Çözümlerimiz

Logo İnsan Kaynakları
Yönetimi Çözümleri

Logo’nun inovasyon odaklı yaklaşımı ve teknoloji deneyimiyle şekillenen İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri, İnsan Kaynakları departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Logo Onaylı
Dikey Çözümler

Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen Logo onaylı dikey çözümler… Dikey çözümler hem işlerinizi kolaylaştıracak, hem de verimliliğinizi arttıracak.

Mali Müşavir
Plus

Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir Plus, tüm muhasebe işlemlerinin tek noktadan yapılmasıyla iş yükünü azaltan bir çözüm sunuyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Gerek mevcut müşteri tabanını daha iyi tanımayı, gerekse potansiyel müşterilere en
doğru şekilde yaklaşmayı sağlayan
Logo CRM çözümü, müşteri ilişkilerini
yeni bir boyuta taşıyor.

Logo İş Analitiği Çözümleri

Web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanılabilen bu çözümlerle işletmeler gelecek dönem planlarını daha güvenle yapabiliyor. Bütçeleme süreçlerinin otomasyonunu da sağlayan bu portföy, ayrıca finansal sonuçları da iyileştiriyor.

Logo Bütçe

Güçlü kontrol mekanizmaları ve hataya yer bırakmayan veri girişi özellikleriyle Logo Mind Budget, bütçe hazırlık dönemlerinde zamandan tasarruf sağlıyor; bütçe yönetimini kolaylaştırıyor.

e-Ekstre

Uluslararası MT940 formatındaki tüm banka hesap hareketlerini ERP sistemine aktarmayı sağlayan e-Ekstre ile hesap hareketleri tek tuşla muhasebeleştirilebiliyor.

Connect B2B

Farklı paydaşlarla çalışan işletmeler, Connect B2B sayesinde iş ortakları, tedarikçileri ve kendi şirketleri arasında belge ve verilerin dijital transferini sağlayarak hem zaman hem de maliyet tasarrufu elde ediyor.

LogoPay

LogoPay ödemelerin zamanında alınmasını sağlayarak tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır, nakit akışını iyileştirir. LogoPay, pratik altyapısı sayesinde alternatif bir ödeme yöntemi sunar.

BRM YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

İletişim Kanallarımızı Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

+90 (224) 273 51 33

Bizi her türlü konu için arayabilirsiniz.

Şimdi Ara

brm@brm.com.tr

Bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Mail Gönder

Lokasyon

Sizi ofisimizde ağırlamaktan onur duyarız.

Haritada Görüntüle