Skip links

Logo Yazılım Çözümleri

Logo Yazılım Çözümleri

tiger-wings-enterprise

Logo Tiger Wings Enterprise

Endüstriyel üretimin ERP ihtiyaçlarına göre tasarlanmış Logo Tiger Wings Enterprise ile verimliliğinizi artırırken web üzerinden kullanım konforundan faydalanın.

logo-tiger-wings

Logo Tiger Wings

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarladığımız Logo Tiger Wings ile üretim ve tedarik süreçlerinizi de kapsayan bütüncül bir ERP sistemini web üzerinde kurarak maliyet avantajı elde edin.

logo-tiger-wings

Logo Tiger 3 Enterprise

Özellikle yoğun üretim yapan büyük ölçekli işletmeler için geliştirdiğimiz Logo Tiger 3 Enterprise sayesinde iş süreçlerinizi sadeleştirin, kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanın.

logo-tiger-3

Logo Tiger 3

Logo Tiger 3 ERP sistemini işletmenizde yerleşik olarak devreye alın, üretim ve tedarik de dâhil olmak üzere tüm süreçlerinizi merkezî olarak yönetin.

logo-tiger-3

Logo Go Wings

Orta ölçekli bir işletmeyseniz satıştan muhasebeye, siparişten raporlamaya kadar pek çok fonksiyonu Logo GO Wings ile web üzerinden, zamandan ve mekândan bağımsız olarak yönetin.

Logo Bordro Plus

İşletmeniz hangi ölçekte olursa olsun, Logo Bordro Plus ile bordro işlemlerinizi güncel mevzuata uyumlu şekilde, maliyet ve iş gücü tasarrufuyla yönetin.