BRM Hakkında

1996 yılından bugüne uzman ekibimiz ile en iyisi için çalışıyoruz.

1996 yılında kurulduğundan bu yana, hızla gelişen Bilişim sektöründe yazılım teknolojisini, kendisine seçtiği dünya markası iş ortaklarıyla, deneyimli ve konusunda uzman sertifikalı kadrosuyla, sektörde kazandığı deneyimi, profesyonel ve kaliteli hizmetle birleştirerek müşterilerine rekabetçi ve verimlilik artırıcı ürünler sunmaktadır.

BRM Yazılım Türkiye'nin en büyük yazılım kuruluşu olan Logo Yazılım'ın Tiger Yetkinlik Merkezi ve Çözüm Ortağıdır.

BRM Yazılım; bilişim ve yazılım ihtiyaçlarına “en iyi ve güvenilir” çözümü sunma hedefiyle kurulmuştur. Bu doğrultuda, sürekli iyileştirme felsefesi ile hareket etmekte ve geliştirdiği yazılım çözümlerini; uzman kadrosu, iş süreçleri danışmanlığı ve hizmet sürekliliği ile desteklemektedir.

Kurum ve şirketlerin verilerle karar vermesi ve hemen her şirketin teknoloji şirketine dönüşmesi gerekmektedir. Bu anlamda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Özel Yazılım Projeleri üzerinde de çalışıyoruz. Özel yazılım çözümlerinde, müşterimizin en kısa yoldan doğru sonuçlara erişmesini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Sunduğumuz Yazılım Çözümlerimiz

Dünya markası iş ortaklarımız ve uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.
BRM Yazılım ÇözümleriHer zaman daha iyisi için...

BRM Yazılım
Çözümleri

BRM Yazılım olarak geliştirdiğimiz kendi yazılımlarımız, Logo ailesi ile tam entegre çalışmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Hizmetlerimiz İçin Tıklayın
BRM YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

İletişim Kanallarımızı Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

+90 (224) 273 51 33

Bizi her türlü konu için arayabilirsiniz.

Şimdi Ara

brm@brm.com.tr

Bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Mail Gönder

Lokasyon

Sizi ofisimizde ağırlamaktan onur duyarız.

Haritada Görüntüle