Sizi Arayarak Bilgilendirelim

Destek ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Lütfen formu eksiksiz doldurun.
  Farklı paydaşlarla çalışan işletmeler, Connect B2B sayesinde iş ortakları, tedarikçileri ve kendi şirketleri arasında belge ve verilerin dijital transferini sağlayarak hem zaman hem de maliyet tasarrufu elde ediyor.

  Uygun Maliyetli Bilgi Entegrasyonu

  Tamamen dijital ortamda çalışan Connect B2B; farklı işletmeler arasındaki telefon ve faks trafiğini ortadan kaldırarak, hızlı ve uygun maliyetli bilgi entegrasyonu sağlıyor. Manuel süreçler söz konusu olmadığı için tüm belge ve raporlara kaynağından, hatasız bir şekilde erişim de mümkün oluyor.

  Güvenli Bilgi Transferi

  Connect B2B'nin sunduğu dijital ortam sayesinde fatura, sipariş, irsaliye gibi belge ve verilerin transferi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

  Daha Hızlı Ticaret ve Likidite

  İşletmeler arasındaki faturalama ve muhasebe süreçlerini daha hızlı ve verimli hale getiren Connect B2B, alacakların daha hızlı tahsilini sağlayarak likiditeyi artırıyor.

  ERP İle Bilgi Transferi

  Connect B2B; Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümlerinin tüm sürümleri arasında bilgi transferini ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlıyor.

  BRM YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

  İletişim Kanallarımızı Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

  +90 (224) 273 51 33

  Bizi her türlü konu için arayabilirsiniz.

  Şimdi Ara

  brm@brm.com.tr

  Bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

  Mail Gönder

  Lokasyon

  Sizi ofisimizde ağırlamaktan onur duyarız.

  Haritada Görüntüle