BRM Akıllı Is Çözümleriwww.brm.com.tr alan adı BRM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ.'ine ait olup kendisi tarafından yayınlanmakta ve işletilmektedir.
Aksi belirtilmedikçe, bu sitede yer alan tüm ürün ve hizmetler, markalar, logolar, ürün isimleri ve amblemleri BRM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. 'ne aittir ve marka haklarıyla korunmaktadır. Bu bağlamda hiç kimseye hiçbir şekilde açık ya da örtülü olarak lisans verilmemektedir. Sitede yeralan kod ve yazılım da dahil olmak üzere hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz.
BRM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ.'ne ait ürün ve hizmetlerin lisanslı kullanıcıları kişisel kullanım için sitede yeralan dosyaları bastırabilir, kopyalayabilir veya geçici olarak saklayabilir.
BRM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ'nin yazılı izni alınmadığı sürece sitenin başka bir şekilde kullanımı yasaktır. Herhangi bir kişi ya da kuruluş, önceden yazılı izin almadıkça, sitenin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya link veremez.

Güncelleme:

Web sayfasındaki her türlü bilgi, materyal ve içerik herhangi bir bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir, geri çekilebilir, güncellenebilir. Verilen fiyat ve oranlar haber vermeksizin değiştirilebilir bu nedenle satış veya satın alma teklifi olarak yorumlanamaz. Güncel oran ve fiyatlar BRM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ'nden ya da iş ortaklarından araştırılmalı ve doğrulanmalıdır.

Üçüncü kişilerin görüş ve değerlerindirmeleri ile 3. kişiler tarafından verilen ve doğrudan aktarılan bilgiler kendilerine aittir, bunlardan BRM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ sorumlu tutulamaz.