BRM Akıllı Is Çözümleri

Smart Destek Hizmeti


BRM BİLGİSAYAR yazılım alanındaki deneyimi ve müşterilerinden edindiği geri dönüşler ışığında her zaman kendini yenilemektedir. BRM ürünleriyle birlikte gelen destek hizmetleri aşağıdaki gibidir.
BRM Bilgisyar - www.brm.com.tr
Yazılım Yardım Dökümanları
BRM BİLGİSAYAR üretiiği tüm programlar için ayrıntılı Yardım dökümanları hazırlamaktadır. Yardım dökümanlarında hangi işlemin hangi adımlarla yapıldığı ve programın temel işleyişi ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
BRM Bilgisyar - www.brm.com.tr
Online Güncelleme
BRM BİLGİSAYAR ürünleri internet bağlantısı üzerinden güncel versiyonları isteğe göre otomatik güncellemektedir. Lisansına sahibi müşterilerimiz , programı satın aldıktan sonraki 1 boyunca , program üzerinde geliştirilmiş olan uygulamaları ücretsiz olarak güncelleyebilir. Lisans tarihinden 1 yıl sonra güncel versiyona geçmek isteyen müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz* ile yazılımlarını en son versiyona yükseltebilir.
BRM Bilgisyar - www.brm.com.tr
Canlı Destek Hattı
Canlı Destek Hattı www.brm.com.tr sitesi altında yer alan Canlı Destek hattı ile hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasında , program ve hizmetlerimiz konusunda uzmanlaşmış müşteri destek ekibimize talep şikayet ve önerilerinizi iletebilir danışmak istediğiniz konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
BRM Bilgisyar - www.brm.com.tr
Telefon ile Destek Hizmeti
BRM BİLGİSYAR olarak herhangi bir Özel Çözüm Lisansımıza sahip müşterilerimize, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içersinde teknik ekibimizden ücretsiz olarak telefon destek hizmeti alabilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra telefon desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Hizmeti Paketimiz* ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirler.
BRM Bilgisyar - www.brm.com.tr
Uzak Masaüstü Bağlantısı
* BRM ÖZEL ÇÖZÜM DESTEK HİZMETİ PAKETİ program lisans bedellerinin %15 oranında bir bedel ile 1 yıl süre zarfında geçerli olacaktır.